Здоров’я дітей в будинку залежить і від здоров’я домашнього собаки

Здоровье собаки — це найголовніша Ваша турбота після того, як Ви придбали вихованця.

Будучи господарем собаки Ви цілком і повністю несете відповідальність за життя і здоров’я Вашого вихованця. Від того які умови і догляд Ви забезпечите Вашому собаці напряму буде завісити її самопочуття.

Безумовно на здоров’я, витривалість і сильний імунітет впливає і спадковість собаки, ось чому так важливо при виборі щеняти звертати увагу на те, ким були його батьки, чи мають вони родоводи, яким здоров’ям вони володіють. Міцний щеня від народження має кращі шанси на виживання, повноцінний ріст і розвиток.

Однак, навіть сильний щеня потребує хороших умовах життя для нормального розвитку свого організму. А для підтримки здоров’я на належному утраті протягом всього життя собака потребує також правильних умови її утримання.

Умови повноцінного догляду за собакою мають кілька складових, до них відносяться правильне і повноцінне харчування, ветеринарної обслуговування, гігієнічні процедури груминга, регулярні щоденні вигули собаки, активні ігри та спілкування господаря зі своїм вихованцем, відсутність стресу і підтримання правильних морально-психологічних умов утримання собаки.

Для того, щоб помітити перші прояви захворювання у своєї собаки будь-якому власникові собаки необхідно знати основні ознаки хорошого і поганого самопочуття свого вихованця.

Здорова собака відрізняється певними ознаками.

Особливістю собак є їх життєрадісний і активний спосіб життя. Вони заряджають своєю радістю і позитивом господаря, вони дуже грайливі і пустотливі, завжди не проти пограти, побігати, собаки пашать енергією і завзяттям. Якщо собака має пониклий і втомлений вигляд, вона втратила інтерес до ігор, не реагує на те, що Ви її кличете, забивається в затишні кути або весь час лежить на своїй підстилці — це перші ознаки нездужання у тварини.

Важливим показником здоров’я собаки є стан її вовни. У здорової собаки шерсть чиста, лискуча, блискуча, волосся міцний, відсутня лупа. Якщо собака захворіла, то шерсть може стати надмірно сальної, скуйовдженою, тьмяною, може спостерігатися випадання шерсті, поява лупи, расчесов, висипу і ін. Це явні ознаки проблем зі здоров’ям.

Комментарии запрещены.